| ralucaralu a întrebat:

Astazi ieseam de la scoala cu in 2 prietene si mergean spre gara ca sa mergem acasa, o alta prietena de-a noastra a trecut cu tatal si mama ei cu masina pe langa noi si ne-a intrebat daca venim cu ea, ca ne duce ea acasa. Una dintre cele cu care eram asculta muzica la casti si cealalta nu stiu ce facea. Eu am zis ca nu, multumesc, pentru ca nu am vrut sa deranjam si eram prea multe. S-a suparat pe mine ca am zis nu. Ce parere aveti despre asta? Avea motive sa se supere?

1 răspuns:
| lolita16ask a răspuns:

Nu stiu mi se pare ceva banal totusi daca e vb de o prietenie trebuia sa fie si ea atenta cel putin sa aiba doar o casca in urechhe daca trecea cineva si o inpingea ce se intampla era vina ta ca nu esti badyguardu ei si nu te uiti.e alceva chiar daca poate nu a dat vreun semn si stiu ca poate de doare dar nu avea nici un rost oricum mersul pe jos face piciorul frumos si pe de o alta parte nu poti calari masina cuiva asa ca totusi daca sau oferit da i inca ceva daca era cu voi ce mai avea castile doamne oh go on insemna ceva rece ca si cum voi restul erati in plus cu castile mergi pe strada cand esti singur nu in preajma fetelor poate aveti si voi cv de vb sunt fite laughing si motive banale ralu :*