| ibaal a întrebat:

"Astia" au zis ca in avionul ala prabusit era Sala, mort, dar, unde e pilotul!? straight face Oare sa fi fost vreo manarie?! Parca vezi ca ala e viu straight face

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Manarie? Nicidecum,
Au murit amandoi, ca doar n-a aparut Sfantul Duh sa-l salveze pe pilot si "palalalt"sa-l lase sa moara.

| Drimmero a răspuns:

Se face atata circoteca pe acest caz, da...sunt 2 oameni, in fiecare minut mor cativa mii de oameni si nimeni nu zice nimic.

Nu inteleg cu ce e mai presus viata unui fotbalist.
A facut greseala vietii lui sa se urce intr-un cazan si sa zboare din Nantes spre Cardiff in conditii meteo nasoale. Prostia se plateste cu viata in cazul lui Sala si a pilotului.

| Drimmero a răspuns:

Viu nu mai era dupa primele minute in care a stat in apa rece,, nu e nicio manarie.

Nu mai credeti teorii ale conspiratiilor pentru ca mafia fotbalului se ocupa strict pentru aranjarea meciurilor.

| Iote a răspuns:

Nu e viu. Dar se pare ca au intrerupt cautarile. Pilotul nu e vedeta. Parca nu ar fi si el tot om. Si pe el il asteapta familia, nu numai pe Sala.