| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Astia cu miliarde de euro nu se satura de bani? Pe mine si un milion de euro m-ar facea fericit. Nu ii inteleg pe astia bogati, vor mereu bani

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ai sa faci rost de milionul ala ai sa vreo 2 samd.

| Celcestietot a răspuns:

Te-ai jucat vreodata un joc video, chiar de tip,, Tycoon''? Nu ti s-a intamplat ca, cu cat ai, niciodata nu vei fi multumit si vei incerca sa produci din ce in ce mai mult, sa imbunatatesti situatia? Nu zic ca pe o asemenea idee se poate merge si in viata reala de persoana care gandeste asa in joc, dar, totusi, ar fi si asta o varianta...

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Am inteles. Eu pana ma plictisesc de un joc dureaza ceva vreme si daca cand mi se intampla, iau o pauza si de cele mai multe ori dupa acea perioada de inactivitate in acel joc, plictiseala dispare si totul revine la normal. Animeurile sunt distractive, trebuie sa recunosc. Apropo, esti la Demon Slayer, sa inteleg happy?

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns:

Spui ca te multumesti cu cascavalul pe care nu-l ai, daca l-ai avea, nu te-ai multumi.
Odata ce-l ai, ti se ivesc noi orizonturi de achizitii, deci vei intra intr-un paradox vicios de continua porcime cu banii si idolatrizarea lor ca pe un izvor infinit.

| Justme79 a răspuns:

Cu cât ai mai mult cu atât vrei sa ai și mai mult așa sunt uniihappy

Răspuns utilizator avertizat