| i.love.me a întrebat:

Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa fete_dulci_4u@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.
asta mi se spune de cate ori incer sa trim un mesaj. ce se intampla?

1 răspuns:
| CatalinMG a răspuns:

Trebuie sa iti activezi contul, o sa primesti un mail cu un link pe care il accesezi si se activeaza contul, daca nu primesti acel mail foloseste butonul "Contact" de pe site si scrie un mesaj Ralucai apoi se va rezolva.