| usernamealy a întrebat:

Ati auzit ca s-a ANULAT sfarsitul lumii?laughing

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

laughinglaughing.da.acum este 2013 pericol.
Astia nu stiu ce prostii sa mai scoata sa mai castige o paine din previziunile lor...
De o gramada de timp ne tin cu prostii destea.se spunea ca 2009 e pericol.acum 2012.stai ca nu mai este 2012.acu este 2013laughinglaughing

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vai, vai, vai... ce ma fac!? Eu deja ma pregatisem si mi-am vandut casa si m-am pus pe distractii cu banii de pe ea! Pana in 2013 (la noul sfarsit al lumii) voi fii homeless!

| gigiro a răspuns:

Si cine l-a anulat, ma rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trist. Cu toata criza asta nu mai avem bani nici sa murim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa anulat daa

| spyke321 a răspuns:

Da laughing... Si km u venit cu un vulcan din itli si au zis ca ala daca va erupe va fi sfarsitul lumii laughing