| anonim_4396 a întrebat:

Aţi auzit de noul trend "Coronavirus challenge"? Cât de handicapat poţi să fii ca să te filmezi în timp ce lingi o budă publică pentru nişte amărâte de like-uri?

36 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, un băiat a ajuns la spital infectat și nu e într-o stare prea bună acum. Cum să zic... selecție naturală. Mereu apare câte un trend extrem, ala cu prezervativul de la care mureau sufocați mi se pare nimic pe lângă asta acum laughing.

| Apokales a răspuns:

Prima data cand aud de asa ceva sau mai bine zis cand vad, citesc asa ceva. Asta este prostie sau si trend, au mai facut si altii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serios? Nu as zice handicapat, mai bine zis cu o mentalitate de copil, numai când eram mic pune-am gura pe toate chestiile scârboase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

De trendul cu prezervativul să mor dacă am mai auzit până acum. rolling on the floor
Ce idei le mai vin şi la ăştia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Clar că au făcut, doar e trend, nu? laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai genii :)))))
https://www.youtube.com/watch?v=tghiOuLbP5I

| eckblume a răspuns:

Am auzit. Din pacate exista asemenea oameni. Fac asta pentru a deveni faimosi, sa creasca numarul de abonati/urmaritori. Dar...pe bune...nu stiu cum pot sa faca asa ceva. E chiar dezgustator!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Aa,îmi amintesc acum, auzisem şi eu de el.
Credeam că zici de ăsta :))
https://www.vice.com/......ezervative

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai de capu meu, la astea nici nu pot să mă uit laughing)))).

| Jus7t a răspuns:

Ce bine era dacă apărea vreun spirit ceva să îi tragă în budă și apoi să tragă și apa, e o idee bună de film de groază.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

M-am gândit eu.De aia nici nu ţi-am trimis clip. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Măă,visez urât la noapte. crying
După ce am citit, îmi şi imaginam oameni blocaţi cu capul în budă care se zbat. rolling on the floor

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing mi-am imaginat cum se zbat cu picioarele prin aer, înainte să scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Am eu imaginaţie, dar tu văd că mă depăşeşti cu mult. laughing

| Drimmero a răspuns:

Fabulos asa ceva. Asta o depaseste pe aia cand tii petarda in gura.

| Simpatic a răspuns:

Cica moda e retro japonezii aveau bukkake de mult timp, si alea ce jucau in acele filme tot wcuri publice.
Mai mult decat abonati, vlogarii si nu numai sunt niste pusti terebilisti, majoritari terminati care nu au alta treaba, ciudat este ca multi nici nu castiga vreun leu si fac toate aceste prostii. cum era acum cativa ani jocul balena albastra sau sa faci selfie pe cladiri inalte, o moda data de niste prosti si niste bolnavi psihici care creeaza dependenta in randul unora asemeni lor, si cum multi sunt cu probleme la mansarda aceste lucruri devin virale.

| Simpatic a răspuns (pentru Drimmero):

Stii faza aia din American History X, cand nazistul il pune pe acel negru sa puna gura pe bordura si asta il calca pe cap in acel moment, asta ar merita toti distrusii care sunt lipsiti de scrupule, gandire si maniere cand vine vorba sa faca lucruri de astea riscante si gretoase...

| Mosotti a răspuns:

Pai acum ai aflat ca-s multi nebuni pe lumea asta? Unii risca orice pentru bani, sa faca audienta, sa aiba cat mai multi urmaritori.

Desi nu stiu daca e real, daca nu cumva WC ala era nou si curat si e doar o facatura! E posibil sa fie si fake si sa juram ca e real, nu conteaza decorul ca pare public, pentru bani omul face ce nu ne inchipuim, o fi venit cu un recipient nou si l-a pus in locul unuia aiurea, l-o fi pictat putin sa para murdar cu ceva inofensiv si aia e.
Mie poti sa-mi dai orice clip, chiar te rog daca vrei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa sunt vremurile, căcăcioase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta reflecta nivelul de inteligenta a generației actuale, generația pampers. carantina scoate toți nebunii la iveala

| CleanHeart a răspuns:

Din pacate o gramada de oameni si-au riscat pentru niste like-uri amarate viata.

| aumih16 a răspuns:

Cum era pokemon go! alergai dupa pokemoni! ce ridicol! trasnitii au parodiat chestia asta! aveau un episod care se numea pokemon bou!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Https://m.digi24.ro/......ca-1281617
Nu am stat să caut clipul şi, sincer, nici nu aş vrea să-l văd, ţin la stomacul meu. laughing
Eu pe ăştia îi cred în stare şi să mănânce rahat în faţa camerei pentru nişte popularitate. Aveam o fată la bloc care s-a mânjit cu rahat de câine pe toată faţa ca să le arate celorlalţi ce curajoasă e.Au trecut atâţia ani şi totuşi cred că am rămas eu cu mai multe traume decât ea. laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Ma bucur ca nu am auzit si nu am vazut.E culmea ridicolului si lipsei de bun simt frumos zis.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, mai bine ca nu te-ai uitat, daca a fost infectat e clar ca nu era trucat.
Mai, dar astia nu sunt destepti, daca tot vrea sa se arate, trucheaza cumva, sa nu stie aia ca nu e rahat de caine, si e okey! Sau ceva de genul, sa ai popularitate dar nici sa nu ai nimic.
Dar nu ii duce capul.

Oameni frustrati, complexati, ca un om sanatos la cap nu umbla dupa expunere, atentie asa, au mari probleme psihologice. Vrei atentie, nu o cere, ti se va da daca meriti, fa ceva inovator, fac ceva demn de atentie chiar daca vei primi sau nu acea atentie, fa pur si simplu, nu in scopul atentiei, nu rahaturi din astea, ca si aia care ii vad, rad de ei de fapt, tot prosti ii fac.

| Mosotti a răspuns (pentru gemeni6226):

Si tu, bine ca nu ai vazut, e pentru tine, pentru mine, dar sa stii ca aia nu gandesc asa! Pentru ei nu reprezinta lipsa de bun simt.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Mosotti):

Da din pacate asa cum exista lumina si intuneric, asa exista si oameni in care exista lumina si oameni care isi traiesc viata in intunericul sufletului, nu avem ce face daca ei nu-si doresc lumina sufletului si cred ca e mai ok sa mearga spre intuneric.De aceea are fiecare liberul arbitru dar imi pare foarte rau ca doar atit le duce mintea.

| Mosotti a răspuns (pentru gemeni6226):

Au probleme psihologice, nu sunt vinovati de fapt.