| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit sau ati fost vreodata in orasul Pecica, judetul Arad?

Răspuns Câştigător
| puffii548 a răspuns:

Da am auzit si chiar m-am interesat si e chiar un oras foarte frumos. Eu chiar sunt mandra de tara noastra ca are atatea locuri grozave unde poti sa-ti petreci timpul fara grijile si aglomeratia din Buncuresti.
Fundalove struck?

| DeyutzaDeea a răspuns (pentru puffii548):

Da! Gata! Ti-am dat funda! happy

14 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una nu...l-am intrebat si pe tatal meu si nici eu nu stia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost în aproape toate oraşele, comunele, satele judeţului Arad.

Dar totuşi, nu înţeleg rostul acestei întrebări.

| DeyutzaDeea a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, am intrebat si eu. laughing Ca eu sunt din Pecica si vroiam sa stiu pareri despre ea. Dar daca nu intelgi rostul, atunci de ce raspunzi?!?

| anonim_4396 explică (pentru DeyutzaDeea):

Răspund pentru a le putea înţelege rostul.

Dacă vrei să afli păreri despre oraşul în care locuieşti, ar trebui să le şi ceri, nu să întrebi oamenii dacă au auzit sau vizitat oraşul respectiv.

| CannbalCorpse a răspuns:

Da am trecut si am si stat, bunicu a fost din Nadlac, de aceea...

| Zatharra a răspuns:

Nici n-am auzit deci nu am fost...N-am avut ocazia.Peace!

| Irena97 a răspuns:

Da am fost, era o catedrala frumoasa si case ca pe acolo.
De ce intrebi?

| DeyutzaDeea a răspuns (pentru Irena97):

Pai, vroiam sa stiu niste pareri, caci eu locuiesc in Pecica. Si mai am un motiv! Am pus intrebari mai simple, pentru cei care isi doresc sa ajunga sa primeasca tricou, ca sa raspunda la cat mai multe intrebari.

| Irena97 a răspuns (pentru DeyutzaDeea):

McNigel ti-a dat un reply foarte corect. Si daca vroiai abureli, puteai sa zici, vad ca ti-au placut.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu,nu am fost! Cred ca e foarte frumos.La multi ani!

| adinaiuliana a răspuns:

Nu am fost dar am auzit de orasul Pecica din judetul Arad.

| DariaCriss a răspuns:

Da, am fost. Este foarte frumos acolo si mie una mi-a placut. Adica, ma bucur ca exista locuri atat de frumoase si prin zona Aradului big grin.