| neanicu a întrebat:

Ati avut mari emotii in ziua nuntii? cine a fost mai emotionat : -mireasa sau mirele?

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Nu pot sa spun ca am avut emotii in ziua nuntii. Poate doar putin. Am fost insa ffff fericiti, dar si obositi, in acelasi timp. Pregatirile de nunta ne-au epuizat. Oricum, pot sa spun ca a fost una dintre cele mai frumoase zile si cele mai fericite clipe din viata mea. Mi-ar place sa mai fiu mireasa inca o data, de doua sau de o mie de ori, dar bineinteles ca tot alaturi de sotul meu, pe care-l iubesc din tot sufletul.