| anonim_4396 a întrebat:

Aţi avut vreodată perioade în care nu vă puteaţi concentra la nimic? Citit, învăţat etc.
Cât au durat? La cât timp se repetau?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A durat cât a durat și prostia din partea mea.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Da, am avut.

Depinde, cateva zile in general, uneori si 2 - 3 saptamani.

Am patit-o de (cred ca) vreo 8 - 9 ori, in general era ceva constant, adica o perioada nu ma puteam concentra la absolut nimic, dupa iar reveneam la normal si tot asa. Nu e o regula, insa in general la cateva luni am 2 - 3 zile in care nu ma pot concentra la nimic, atentia mea e zero barat, sau daca invat mult intr-o anumita perioada (test, concurs sau orice altceva de genul acesta) dupa, timp de cateva ore, nu mai puteam fi atenta la ceva sub nicio forma.