| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Ati avut vreodata un an mai prost decat 2020?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, putin conteaza acum, viitorul e cheia succesului trebuie planuit de acum si contribuit cu ganduri, vise constant ca sa se implineasca obiectivele, gandire - atractia evenimentelor pana devin realitate

| Ofiintă a răspuns:

Da, am avut.
2020 era un an de relax, comparativ cu alți ani.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca nu am an in care sa nu imi meargă prost cel putin o perioada.
Dar cam da, ani in care mi-am rupt picioarele au fost cei mai prosti.

| Catrice a răspuns:

Nu doar unul sad

| Sofer a răspuns:

Oarecum prost anul asta. Dar sper ca scăpăm.

| siriusblack98 a răspuns:

Discutabil în cazul meu. Cu toate că 2020 pentru mine a cam reprezentat doar perioade de declin și perioade de linie dreaptă. Adică nu prea au fost reușite cine știe ce să zici că am ajuns mult mai sus. Dar am avut în trecut ani poate chiar mai proști. Mai ales în perioada copilăriei. Dar nu mă plâng, mergem înainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. Au fost ani mai proști pe alte planuri, dar e greu sa compari. Alți ani au fost mai prosti din punctul de vedere al circumstantelor exterior la care eram supus, anul asta a fost prost din cauza lipsei mele de acțiune, de reușite. Pandemia si tot ce a mai fost a jucat un rol foarte mic in 2020 fiind bun sau rău, pentru mine.