| ellene a întrebat:

Ati castigat vreodata ceva in toata viata voastra? Ma refer la concursuri...

8 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu am castigat la concursul precedent pe TPU locul I (Ce ai face daca ai fi prim ministru), la loto n-am casigat pentru ca nici nu joc si in general am avut noroc in dragoste, deci la alte jocuri nu am castigat, decat experienta.

| hândel a răspuns:

NU am participat in viata mea la vreun concurs. Acum ca stau si ma gandesc... chiar ca niciodata n-am castigat la concursuri. Oare de ce? Macar la Lotto sa castig, ma multumesc si cu premiul cel mare. Ma sacrific pentru. voi si iau eu toti euro-ii. feeling beat up

| JackieSue a răspuns:

Am participat la multe concursuri, in general de romana, matematica, cultura generala si am castigat numai diplome de participare.smug

| Claudiu_7827 a răspuns:

Da...la Judo...am castigan 2 premii... din acate m-am clasat doar pe 2...sad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. de muzica. in generala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am castigat odata o minge (coca-cola)
Eram la o pizzerie si am comandat si un sprite... A venit aia de la cola si mi-a zis daca ghicesc scorul la un meci(era campionatul mondial)castig o minge...si am zis si eu la misto 0-0 si am stat pana la finalul meciului si asa s-a terminat...am luat mingea si am plecathappy...atat...in rest nimic...nu prea obisnuies sa ma bag la concursuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Am luat premiul 3 la concursul Winners la sectiunea matematica si pe langa diploma am primit si niste carti, la concursul pentru sanatate si acordarea primului ajutor,, Sanitarii priceputi" eu si echipa mea am luat mentiune si la un concurs de la Bricostore,"Super decupatorul cel precis" laughing am luat locul 2 si am primit o sapca, un pix si un bon in valoare de 10 lei pe care pot sa il folosesc atunci cand vin sa fac cumparaturiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu am fost la Robingo prin 1997 si am castigat doua runde, dar am pierdut ca fraierul runda a treia.