| AtlantisMe a întrebat:

Ati citit Harry Potter? Ce v-a placut cel mai mult? De ce v-a placut?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu le-am citit...dar am vazut toate filmele!
Ce pot sa spun ...probabil e seria mea favorita. pana la urma ma uit la ele de la 10 ani

| AtlantisMe explică (pentru Apache):

Da. Filmele sunt reusite. Cartea e si mai reusita. Acum nu stiu daca mai are vreun farmec sa le citesti.

| GregHouse a răspuns:

Da, am citit. Sunt geniale. Ce mi-a placut? Ca m-a scos din lumea cotidiana, a fost ceva unic. Favorita este Talismanele mortii, probabil majoritatea e de aceeasi parere. Suspans, analiza psihologica, dar o lectura relativ usoara. Iar ecranizarile, mai slabe ce-i drept, au ajutat mult ca noi sa ne imaginam decursul intamplarilor inainte de aparitia Marelui Final din vara happy