| Razerman a întrebat:

Ati consumat vreodata droguri? De ce?

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu as consuma droguri,nici macar din curiozitate sau din dorinta de a vedea ce mi se poate intampla pentru ca in orice caz nu ceva bun. Cei care o fac au fost tentati de asa ceva si nu prea sunt constienti de fapta lor,dar isi asuma responsabilitatea pentru urmari. Daca doresti o viata normala si lipsita de griji, nu trebuie sa consumi tot felul de etnobotanice.

| Razerman explică (pentru Neimportant):

Drogurile nu inseamna etnobotanice.

| Neimportant a răspuns (pentru Razerman):

Nu am zis ca inseamna asta, doar ca nici etnobotanicele nu trebuie sa le incerci.

| mona a răspuns:

Eu nu am consumat ....si nu as consuma niciodata

| NbhdDaughter a răspuns:

Da,pentru ca imi urasc viata :3