| DeeaDiDi123 a întrebat:

Ați cumpărat de pe cel.ro?
A fost experiența ok?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O singura data, am luat o tableta grafica de acolo. A fost ok.

Desi stiu ca am auzit ca uneori mai sunt probleme cu livrarea.

| DonEduardo a răspuns:

Nu cumpara de acolo in niciun caz! E cel mai teapa site ever. Au reduceri false si vand produse defecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până acum nu.

| MaryMaria333 a răspuns:

Țin minte că mi-am comandat laptopul de pe acel site. Și da, a fost ok, fără probleme. În caz de primesti ceva cu defect suni acolo și le spui care e treaba. Preferabil ar fi livrarea cu verificare de pachet.