| SERIALS a întrebat:

Ati dat comanda la ceva de pe amazon? In cat timp a ajuns comanda si ce ati comandat? Site-ul e de incredere?

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Site-ul e de incredere. E unul din cele mai mari site-uri de comert online din lume. Au o cifra de afaceri de vreo 19 miliarde din cate stiu.
In legatura cu site-ul nu trebuie sa-ti faci griji, trebuie doar sa ai grija de la cine cumperi si ce cumperi. Uite-te la review-urile vanzatorilor. Daca au review-uri bune, cumperi. Daca nu, nu.

| raluk27 a răspuns:

Da, am comandat o rochie de pe amazon.uk. Mi-au cerut plata cu cardul, la momentul când am plasat comanda. A venit cam in doua săptămâni. Mi-a adus postasul direct coletul. Daca e prima data când comanzi si nu ai încredere, ia-ti in prima faza ceva nu foarte scump. Si vezi cum e si cat de repede ajunge.