| Deeza a întrebat:

Ati dat examenul Ecdl? (parere)

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am dat.

| User a răspuns:

Nu, da' intentionez sa-l dau...

daniela
| daniela a răspuns:

Fata mea l-a dat in 4 faze. E usor si util

| MoNsTeR a răspuns:

Dapbig grin...chiar azi mi-a venit diplomabig grin. le-am dat toate 7 deci am ECDL complet...merita sal daiwinking

| emma_8868 a răspuns (pentru MoNsTeR):

In cat timp ti-a venit diploma pentru ecdl? a durat mult tp de la sustinerea examenului si pana la primirea diplomei?

| MoNsTeR a răspuns (pentru emma_8868):

Pai pana am dat toate examenele a durat cam 3 ani din cls a5-a pana la inceputul clasei a8-a,dar in a7-a n-am facut nimic pentru ca mi s-a schimbat profa de la cls si n-am mai continuat ecdl-ul fara ea, deci adunat cam.2 ani jumate. Dupa ce am promovat toate examenele din prima a durat cam 1 luna daca bine imi aduc amintethinking pana am primit diploma, dar am colegi care au luat doar startul si n-au primit nici acum diploma din cate stiuthinking