| Superior a întrebat:

Ati dori sa primiti o putere care insa vine cu un pret si acela ca la fiecare 12-24 de ore trebuie sa luati o pastila care in caz contrar daca nu o luati ve-ti muri in 72 de ore in chinuri groaznice?

6 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Nu.

| Hammurabi a răspuns:

Depinde ce fel de putere, nu m-aș risca pentru orice fleac.
Și probabil că da, ar face viața mai interesantă. laughing (dar înainte, voi citi cu mare atenție scrisul cu litere mici de pe contract)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Puterea vine cu un consum pe masura. Nu e greu sa ajungi pe la 400cp, dar o sa bagi toti banii in benzina, planetare, kituri ambreaj si cauciucuri.
Prefer un diesel de 150-200cp, fara nici o pastila. Doar cuie, daca-s de calitate.

| SG1995 a răspuns:

Sure, adica daca in schimbul "puteri" trebuie sa iau un tratament, mi se pare un pret mic.

| SilentRain a răspuns:

Dap