| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ati dori sa se scoata funditele si in locul acestora, sa se introduca puncte? Iar la fiecare 3000 de puncte sa poti sa iti comanzi 1 bilet la cinema? Respectiv 1 punct pe intrebare castigatoare deci in total 3000 de raspunsuri corecte, astept pareri pro si contra

2 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Contra.
TPU, ar devenii un concurs de "astrans bilete".

Si mersii pentru stupid si nefolositor, se vede de ce esti pe comunitate.

EDIT:

P. S: Nu ma refer la posesorul intrebari.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Cu placere happynu mai stiu unde ti-am dat dar pana la urma de accea exista functia implementata nu? nu o lua ca o forma de jignire pentru ca nu este, daca nu mi-a placut parerea ta asta am facut.