| gigiro a întrebat:

Ati facut vreodata ceva in viata si regretati acest lucru? Sau nu ati si facut Deasemenea regretati? Puteti sa-mi spuneti si mie ce?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Regret ca am tacut cand trebuia sa fi vorbit, si ca n-am tacut cand bine ar fi fost s-o fi facut.Ambele situatii au pus o pecete de adanca suferinta peste intreaga mea viata.

7 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

I-am iertat pe cei care n-au meritat si am avut prea multa incredere in oameni incat le-am spus unele secrete, cea mai mare greseala.

| Alisa a răspuns:

Ca nu am putut sa ii arat atunci cand trebuia cat de mult pot sa o iubesc(persoana respectiva), si acum imi este frica sa nu fac aceeasi greseala din nou.

| RainDrop a răspuns:

Sa am o problema si sa nu zic nimanui care ma putea ajuta

| everyyoueveryme a răspuns:

Ca am fost de multe ori falsa, si poate inca sunthappy

| denisa20 a răspuns:

Am avut incredere in multe persoane care s-au dovedit a fi "prieteni" doar pe interes...

| coridrag a răspuns:

Da, poate doar ca am fost prea sincera cu oamenii si uneori asta se intoarce impotriva mea. Am spus unele adevaruri despre mine care, la timpul ala, nu aveau prea mare importanta, dar acum, stiute, cateodata imi fac rau... nu stiu daca intelegi. Ideea este ca uneori este bine sa mai tii ceva secrete doar pentru tine, sa nu lasi pe nimeni sa te citeasca ca pe o carte deschisa...

| madalinne a răspuns:

Si eu am avut incredere prea mare in oameni.si culmea.am ramas singurahappy