| YellowAngel a întrebat:

Ati fost cu avionul in strainatate?
Ma intereseaza costurile biletului. In ce tara ati fost?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spania - Romania / Romania - Spania / Romania - GB / GB - Spania / Spania - GB. Intre 190 - 150€ cu cat mai repede cumperi iese mai ieftin

| RAY a răspuns:

Da,Spania, am zburat ieftin spre valencia dar asta acum multi ani

| relian a răspuns:

Daca te intereseaza ceva anume mergi la o agentie intrebi si aia iti raspund exact cat te costa un bilet intr-o anume perioada.Pretul biletelor de avion difera de la o perioada la alta.Una este pretu iarna, altul vara, stii vorba aia vara nu-i ca iarna laughing

| Sofer a răspuns:

Am fost fără avion. O sa încerc sa vad cum se zboară cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costul biletului depinde in ce tara te duci... Nu, nu an fost, spre nefericirea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac mai mereu Londra / Roma. Doar cu British Airways zbor ( imi plac ). In medie biletul e intre 50 / 65 de lire.