| Andreea9251 a întrebat:

Ati fost in electroputere mall Craiova? Daca da cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Andreea9251 explică:

Eu am fost de foarte multe ori si nu mi se pare ca e chiar asa cum zici tu eurynomus.E adevarat ca nu arata ca nu stiu ce mall din Bucuresti dar pentru Craiova eu zic ca e foarte bun.Are magazine bune, gen H&M, BERSHKA, ZARA etc. si in plus nu e terminatraised eyebrows.Cum ai vrea sa arate? Mai au de lucrat.Probabil o sa se mai deschida magazine iar la etaj ziceau ca fac restaurante si era vorba si de un cinematograf.Nu se pot face toate intr.o saptamana.
Dupa parerea mea cei care au lucrat la el s-au miscat chiar foarte bine.Ma asteptam sa ne lase cu buza umflata asa cum au facut si cu primul si uite ca nu a fost asa.Eu una cred ca e suficient pentru un oras precum Craiova si oricum mai sunt multe de facut.

| eurynomus a răspuns (pentru Andreea9251):

Cand nu ai vazut in viata ta o prajitura, o felie de paine ti se pare un deliciu. Scuza mi ironia dar e absurd ce ai zis tu. Nu sunt singurul care are aceiasi teorie k si mine. Si numele acestei odiosenii mi se pare total neinspirat. Am mai vazut Mall uri facute pe anplasamentul unor intreprinderi dar care nu le au pastrat si numele. Ce se intampla daca ar fi facut mall ul in locul la Termo sau Doljchim? Ma rog... nu intru in amanunte

| AndreeaaD a răspuns (pentru eurynomus):

Ironia aia nu isi avea rostul.Am fost si eu multe mall-uri la viata meaoh go on si cum am spus si mai sus, nu se compara cu cele din Bucuresti gen AFI, BANEASA dar ce iti trebuie mai mult.Astea sunt deja fite, auzi ca nu iti convine numele.In primul rand conteaza magazinele, in al doilea rand conteaza aspectul (da mai au de lucrat dar mai e timp) si dupa conteaza fitele.Eu cand ma duc la magazin ma duc sa cumpar in primul rand.Si cand am zis ca este foarte bun pentru Craiova m-am referit la faptul ca pana acum in Craiova, eu cel putin, nu-mi puteam lua haine decat din Mercur. Daca voiam sau aveam nevoie de ceva calumea trebuia sa merg tocmai in Bucuresti ca sa imi iau.De aceea cred ca exagerezi.Conteaza "marfa nu ambalajul".
Ma rog, fiecare are o anumita parere, tu o ai pe a ta, dar in unele privinte cred ca exagerezi.

| eurynomus a răspuns (pentru AndreeaaD):

Crede ma k e ultimul lucru pe care l gasesti la mine; fitele. Vorbeam de aspectul lui si de nume care mi se pare execrabil si daca traiesc in Craiova (eu nu sunt din Craiova dar stau de 4 ani aici) asta nu insemna k trebuie sa multumesc cu orice. Asta e problema noastra a romanilor k ne complacem in ceva care poate nu ne mutumeste. Ce mi trebuie mai mult?! Da, asa e. Era de ajuns targu din Romanesti laughing Ma faci sa rad, asta chiar este un lucru bun. Eu ink sper ca se va contnua lucrul la mall ul de pe calea Severinului. Nu conteza numai marfa si ambalajul nu k asa cum ti am zis puteau sa mareasca targu Romanesti si vindeau acolo haine de firma. Parerea mea e k nu trebuie sa te multumesti cu orice.

6 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

E.M. mi se pare o mare mizerie, eu am fost si nu cred ca ma mai duc. Au lasat poduriile alea rulante pe sus si arata k dracu plus ca magazinele alea lasa de dorit. Cica ink mai lucreza la el dar tot o aberatie la final o sa iasa. Era misto daca terminau Mall ul de pe Calea severinului de vis a vis de Praktiker plus ca ar fi fost mai aproepe de mine. tu ce parere ai despre Mall?

| AndreeaaD a răspuns:

Dar tie Andreea_9251 cum ti s-a parut?

| Andreea9251 explică:

Eu inca nu am fost o sa ma duc in cateva zile dar voiam sa aud pareri