| gemeni6226 a întrebat:

Ati fost vreodata in padurea Hoia Baciu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar am văzut un documentar despre asta pe Youtube. Unii oameni au relatat că au trăit experiențe paranormale acolo.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Eu am fost acolo dupa clasa 9 cu matusa si unchiul intr-o duminica de iulie. Dupa ce am terminat liceul dupa mai multi ani am aflat ca in ce padure vestita am fost fara sa stiu in schimb acum fac analogia caci padurea respectiva e la marginea Clujului iar in clasa 6 cand eram profesorul nostru de engleza ne-a explicat ca pe vremea cand era la facultate la Cluj, cu mai multi colegi impreuna a vazut un ozn pe cer.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu,dar am auzit de ea.