| IlegalSmile a întrebat:

Ati fost vreodata in Turcia in statiunea Kusadasi? Este frumos adica ma refer voua va place? Ca o sa merg in Kusadasi si abia astept sa merg dar vreau si eu parerea voastra daca voua vi s-a parut un loc minunat

3 răspunsuri:
| Delia a răspuns:

Eu am fost in Kusadasi.Acuma depinde de ce vei face acolo. daca se organizeaza si excursii, ai ce vedea.Eu am preferat mai mult hotel-mare. Te sfatuiesc doar sa mergeti la hotel de 4*, nu mai jos.Si da, e un loc minunat, nu vei fi dezamagita.

| Wavey a răspuns:

O sa-ti placa enorm, nu am fost acolo, dar am trecut pe acolo...
iar serviciile la turci sunt ireprosabile,
sper sa ai o vacanta super