| anonim_4396 a întrebat:

Ati intrat vreodata in polemica cu "Liberul-arbitru", ce v-a determinat sa faceti asemenea fapta si cine a avut sorti de izbanda? tongue

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da, am intrat dar trebuie sa recunosc ca am pierdut!happy

| LIN2010 a răspuns:

Cum poti intra in polemica cu ''Liberul-arbitru'', cum se poate interpela acesta, tu fiind om si ''EL'' fiind ''altceva''. Respecte

| anonim_4396 explică (pentru LIN2010):

Sa zic eu ca trebuiau niste semne de intrebare la raspunsul tau?

| LIN2010 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect,dar nu vreau sa intru in polemici.Respecte

| anonim_4396 explică (pentru LIN2010):

De unde pana unde controverse? ok, iti respect don't tell anyone, Pace!