| anonim_4396 a întrebat:

Ati iubit vreodata o ruda/prieteni atat de mult incat sa suferiti dupa acea persoana extrem de tare? Imi pleaca verisoara mea de 8 ani si plang si sufar mult, desi am 20 de ani m-am atasat de ea foarte mult.M-a ajutat sa nu mai simt depresia in perioada asta pentru ca ne-am jucat si am avut activitati.

1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

Da,imi iubesc matusile si varisorii.Parintii mei fiind divortati, ii vad foarte rar.Imi lipsesc si imi e dor de ei adesea dar decat sa stau sa plang mai bine imi vad de treaba.Inteleg ca pleaca verisoara ta, si prin plecarea ei iti poti gasi alt ceva care sa te ajute sa nu mai simti depresia, cum ar fi un hobby sau orice alta activitate.