| dfk123r a întrebat:

Ati mai plecat vreodata intr-o tara straina doar cu banii de bilet de avion sau cu foarte putini bani, fara job sau fara cunostinte in tara respectiva? Ati mai facut vreodata o decizie atat de impulsiva? Cum a mers?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu si nu.
Desi da, as vrea sa fac asta odata.

Into the Wild (2007) - https://www.imdb.com/title/tt0758758/

2 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Nu am facut si nici nu as avea curaj sa fac asa ceva. Nu mi se pare deloc interesant.

| Alberto0512 a răspuns:

Da am făcut si crede-mă, ca nu este ok am fost nevoit sa incep sa cersesc si alte chesti de genu asta, eram muritor de foame cum ar veni vorba aia, si la propriu si figurat.