| Ionut123987 a întrebat:

Ați oferi drept cadou cuiva drag un album foto cu poze în care sunt surprinse amintiri frumoase din viata voastră? Cum credeți ca ar reacționa o persoana când vede un album plin cu poze dragi ei?
Credeți ca un album foto plin cu pozele copiilor și nepoților de când erau mici pana în prezent ar însenina ziua bunicilor rămași singuri la tara, cu copiii și nepoții plecați la orașe sau în străinătate, aceștia reușind sa ii viziteze foarte rar?

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Da.
Le-ar place mult.
Te-ai gandit bine.

| NotNamed a răspuns:

Da, s.ar bucura mult