| anonim_4396 a întrebat:

Ati participat vreodata la o sedinta de hipnoza adevarata ( gen, nu sedinte de hipnoza care se fac la circ happy, stiti voi, entertainment pentru copii happy ¿
Ci genul acela de sedinta de hipnoza care se tine intr-un cabinet adevarat cu un medic / specialist adevarat, CARE e CAPABIL sa afle informatii ascunse ( pe care doar Personal le detii ) - ( nefiind vreun farsor sau farsa, intelegeti voi happy... ) - exista asa ceva, si ati participat la o asfel de sedinta de hipnoza?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Ai participat la o sedinta adevarta de hipnoza?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Daca da, poti sa descrii experienta?
Daca iti mai aduci aminte cum te-ai simptit in timpul hipnozei ( " sommului " ), ce s-a intamplat cu tine si ce secrete a reusit sa afle hipnotizatorul despre tine ( chiar daca descrii in linii largi.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este o temă privată pe care nu sunt dispus să o prezint public aici.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Dar chiar ai participat la o sedinta ADEVARATA de hipnoza?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Daca Da, ai putea specifica numele intreg al 'doctorului ' (hipnotizatorului) si judetul in care isi are cabinetul?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Ah, uitasem sa spun / mentionez ca poti sa- mi spui / descrii aceste evenimente / informatii si in privat, nu e neaparat sa o faci strict aici

Mersii

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

A ieșit la pensie. Nu mai practică.