| anonim_4396 a întrebat:

Ați pățit să fiți pozați pe ascuns și să vă pună cineva pe grupuri gen Unicrush?

Ce ați făcut?

Chiar există persoane care răspund pozitiv la așa ceva?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand iti este scarba de umanitate, crezi ca mai conteaza, oameni sunt iadul tau, eu doar ma folosesc de ei ca nu am ales

| Drimmero a răspuns:

Asta habar n-am, nu am stat sa verific, dar nu cred ca am fost pozat pe ascuns de cineva. La cat de urat sunt li se spargea camera si o lua sistemul de operare razna, ce ai ))).

Nu raspund pozitiv la asta. Daca vreodata vad ca mi se face poze asa random pe strada sau sunt filmat o sa le atrag atentia si ii pun sa stearga, chiar ma enerveaza fazele astea, mai ales ca numai de pozele lor n-as avea chef. Am patit in schimb sa imi rada una in fata intr-un mijloc de transport si m-am simtit aiurea pe moment, stateam fata-n fata si radea, butona telefonul, i-am facut semn intreband daca am ceva pe fata, dar nimic, aia radea, ma uitam in alta parte ca sa nu o injur ca fierbeam, cred cu tarie ca avea probleme psihice si nu era cu intentie, dar daca era cu intentie atunci chiar era o ghiolbanca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am patit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu urmăresc așa ceva.
Mai mult ca sigur nu, e numai o poza nu vad de ce ai avea o reacție negativă, nu e că și cum și-ar fi bătut cineva joc de tine, te-ar filma pe fata și ar pune pe internet să facă mișto.
E numai o poza/filmare, după mine sa mă filmeze cineva și când mă c@c si să pună pe internet, nu vad absolut nici o problema.
Nu are de ce sa-ti fie rușine, să vadă lumea ce faci tu, sa te filmeze pe ascuns cineva și când faci sex și să te pună pe net. Aceeași chestie. De ce ai avea o reacție negativă? Îți e rușine cu propria persoana?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wtf laughing)) aia cu sexul e o violare a intimitatii, cum dracu sa gandesti asa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de nicio rusine, e intimitatea ta si se numeste intimitate pentru ca e ceva privat, al tau. Nu are nimeni dreptul sa faca ce vrea cu ea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In plus, intr-o situatie din asta, femeia e singura care isi ia bully >)) ca numai femeile sunt criticate si daca fac sex cu iubitul, si daca le place sexul, si daca nu le place, si daca sunt virgine
Normal ca tie nu ti-ar pasa.
Barbatii si empatia

A, si inca o chestie
O fata care face onlyfans. Barbatii: vaaai, nu are demnitate, cum sa faci asa ceva?
O fata care e exploatata fara consimtamant de barbati: aaa, mare lucru, e doar sex
R4pey mentality.

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Clint?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ma, ca un om normal cand merge cu treburi de acasa are ca scop sa intalneasca boschetari care sa-i pozeze, filmeze si sa-i posteze pe diferite site-uri. Mi se par lasi oamenii de genul mai ales ca o fac pe ascuns. Nu-ti place fata cuiva dar iti e total strain, lasa-l in pace, nu-i strica linistea. Poate omul ala are o zi proasta, un deces in familie, probleme la serviciu, e suparat, etc si se gaseste unul ca tine sa-l pozeze ca i se pare ca are nasul mare sau parul ii sta prost si are motiv sa-l puna pe grupuri, sa nu te miri ca daca ai face asta cuiva sa nu iti bage telefonul pe gat. E vorba ca ii strici dispozitia cuiva si nu-i respecti intimitatea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Âhâ eu te cred, femeile sunt îngeri nevinovați, dacă ești tare in clanța, ai tupeu, ei bine poți să fi tare și sa te aperi singura, cate nu se uitau la mine de parca ar fi trebui sa zic ceva, nu e ca și cum ar fi vreuna nevinovată. Și aici nu mă interesează ce sex ai, daca reacționezi aiurea la un indiot care nu are bun simt, e treaba ta.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu ai cum sa te enervezi din asemenea chestii, daca reacționezi urât și te apuci sa dai in cineva pentru o asemenea chestie amarata înseamnă că ai probleme mai grave decât ăla.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt destui care se enerveaza doar facandu-le poze si chiar sa devina agresivi, de ce ti s-ar parea wow?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut paginile alea, sunt cele mai penibile. Nu cred ca ajunge vreunul sa combine ceva asa.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da de multe ori miau făcut poze pe ascuns dar nu este o problem nu cred ca este vreo problema este ok

| Jus7t a răspuns:

Nu e normal și nu e nici corect să ți se facă o poză fără acordul tău, sigur nu trebuia să fie nici legal.

Cazurile în care îți face iubitul o poză și apoi îți arată e altceva, vorbesc de străini.

| AlexValentinn a răspuns:

Sunt obsedati sexual, nu prea au parte de fete in viata lor, ii pari simpatica probabil si iti face o poza sa aiba un "album" cu fete pozate de la el din oras, sau poate pe grupuri de genu dau de cineva care te cunoaste si spera sa ajunga la tine, foarte simplu. Nu ai vazut clipurile cu Radu N Felipe ala de pe Youtube sau Cassiano del Mar ala face zilnic asta abordeaza 10 fete pe zi le streseaza le urmareste le cere Facebook si daca nu vorbesc cu el le ameninta etc.

| GusticelMititel a răspuns:

Daca mi s-au facut pe ascuns pozele, atunci nu am de unde sa stiu laughing

Oricum mi se pare un gest foarte urat sa faci poze cuiva pe ascuns. Nu stiu cum e legea, dar chiar daca este legal in anumite situatii, mie tot mi se pare o chestie nesimtita sa pozezi un om fara acordul lui.

| GusticelMititel a răspuns:

Plus ca daca esti prins facand asa ceva, poate iti iei si un pumn in bot.