| existiertnichtmehr a întrebat:

Aţi păţit să vă "ataşaţi" de cineva pe care nu-l cunoaşteţi (de pe 'net şi/sau din "viaţa de zi cu zi")?

20 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da,deseori.De oamenii cu care mai interactionam din cand in cand, de exemplu un profesor, un doctor etc.

| RAY a răspuns:

Da, si este pierdere de timp
https://www.youtube.com/watch?v=3gmJROB2Wzw&list=RDTyoJkrM_tk4&index=8

Băiatu' de oraş sta pe TPU si viseaza fotomodele care vin la el la usa cu un buchet de trandafiri

| existiertnichtmehr explică (pentru RAY):

Ai dreptate, e pierdere de timp!

| RAY a răspuns (pentru existiertnichtmehr):

Internetul este o pierdere de timp daca nu te folosesti in mod rational de el, socializarea virtuala e pierdere inutila de timp, citeste o carte https://www.youtube.com/watch?v=236BjFhvoU8

| Andreeush a răspuns:

Da!

| SilentRain a răspuns:

De pe net, da
In viata de zi cu zi, nu

| OldSoul a răspuns:

Da...
Mare greseala laughing

| mentholinks a răspuns:

Da, câteodată. Ce nu mai exista?

| existiertnichtmehr explică (pentru mentholinks):

Nu știu la ce mă gândeam când am pus numele ăsta de user.

| mentholinks a răspuns (pentru existiertnichtmehr):

Te gândeai tu la ceva profund.

| existiertnichtmehr explică (pentru mentholinks):

Pote laughing

| deeeaqq a răspuns:

Da

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da, din ambele!
Din „viața de zi cu zi" să zicem că era fostul meu profesor de matematică și fosta mea profesoară de engleză.
Și online? Chiar avem câțiva pe TPU! Dar nu mă risc să le spun „numele"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Florin9Florin9 a răspuns:

În ambele situații da.

| CdeMetal a răspuns:

Da, am patit asta si in viata de zi cu zi, dar si pe net

| lilith16 a răspuns:

De pe internet da si de membrii TPU dar si de altii care erau la distanţe, câteodată poate ma atasam mai mult de cei de pe internet decat in viata reala, parca tin mai mult la ei, nu au fost multi, cred ca 2-3 dar nu o sa ii uit