| anonim_4396 a întrebat:

Ati patit sa va para un user naspa si sa va schimbati parerea despre el dupa ce ati citit mai multe raspunsuri de la el?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Aici sunt masti, unii prefera si insista sa fie imblaniti intr-un personaj mediocru, altii in trolli nereusiti,, altii sa se dea genii cand sunt vai de capul lor.

Mi-am format in mare o parere despre majoritatea cu care am interactionat si o parere despre cei pe care i-am citit si cu care n-as vrea sa interactionez (e de rau la ei), cu cei care mi-au placut interactiunile am facut in asa fel incat sa pastram legatura unde s-a putut.

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar m-am intors la parerea initiala in cazul unuia.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| gemeni6226 a răspuns:

Da s-a intimplat respectivii au multe raspunsuri bune pe care le apreciez deci le merge mintea struna dar daca la intrebarile mele au raspuns jignitor le pastrez totusi in lista mea de ignor, dar sunt unii despre care nu mi-am schimbat am ramas cu aceeasi parere.

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Un exemplu din cele multe ar fi raspunsurile lui sadrian 46 unele raspunsuri dau dovada de un om care stie foarte multe dar alte raspunsuri sunt foarte jignitoare si nu numai la adresa mea. Daca nu ar jigni si eu l-as respecta.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

La 74 de ani (parca) este normal sa stii cat mai multe, ai avut si timp sa acumulezi cat mai multe informatii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar toți au răspunsuri bune și idioate la un loc. Nu-mi formez păreri despre nimeni.

| Jus7t a răspuns:

Da, e o tipă care credem că face mereu trolling dar după un timp mi-am schimbat părerea.
În rest dacă mi s-a părut cineva aiurea așa a rămas, nu mi-am mai schimbat părerea, ori nu îmi aduc aminte pe moment.

| troleibuz a răspuns (pentru Jus7t):

Ce tipa?

| Jus7t a răspuns (pentru troleibuz):

Caste, e de treabă și inteligentă.

| lorix a răspuns:

Invers.