| Cristian226 a întrebat:

Ați plecat vreodată de la restaurant fără sa plătiți sau aveți cunoștinte care au făcut asa ceva? Întreb sa vad dacă au fost oameni care au făcut asa ceva eu în nici un caz.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu fur si nici nu am persoane care fura in anturaj... sper eu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Personal nu.
In cazurile in care se intampla asta, daca nu sesizeaza nimeni asta pe moment, nu o sa fie probleme, nu intra restaurantele in paguba daca nu plateste cineva. Dar proprietarul poate sa depuna o plangere daca vrea, iar pe baza camerelor video ar putea sa gaseasca acea persoana.

| Wr3nch a răspuns:

Nu dar am auzit cazuri. Unii au avut dupa dorinta proasta de a trece pe langa acelasi restaurant seara si au suferit un ''accident'' laughing

| Sofer a răspuns:

Mi-ar și rușine sa plec fără sa plătesc. Ori suntem oameni corecți ori nu mai suntem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și alții sunt stresați că nu știu dacă să lase tips sau nu... laughing