| Bodo a întrebat:

Ati reusit sa rasuciti un biscuite Oreo ca in reclama?

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Nu toate etapele pe care le parcurge baietelul cela(fffff dragut, adorabil si amuzant)

P. S. ador reclama respectiva, mereu imi ridica dispozitia si moralul!

15 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Nu.
Dar i-am bagat in laptelove struck
sunt fooarte deliciosi=p~

| Kidd a răspuns:

rolling on the floor Ce funny a fost intrebarea ta oh go on

Nu...hee hee Dar sunt bunismug

| kiss1 a răspuns:

Nu chiar.Baietelul e foarte inteligent si frumushel.

| Gosh. a răspuns:

Da, si l-am bagat si-n lapte!

| Didi14 a răspuns:

Da am reusit!tongue

Dar nu la fel ca in reclama.

Oricum sunt fff buni

| greenapple a răspuns:

S-a rupt in doua sad. Dar restul mi-a iesit bine!winking

| rocsana15 a răspuns:

Stie cineva daca sunt tata si fiu? Stiu ca el e actor-Andrei Aradits, si cel mic e Tudor. Dar nu am gasit nicaieri daca sunt tata si fiu.

| NUUSTIU a răspuns:

Nu...doar l-am bagat in lapte si l-am mancat. e foarte bun... Tu ai reusit?:d fundita? avand in vedere ca eu am raspuns prima?

| Bodo explică:

Nici eu nu am reusit laughing si mie mi s-a rupt in doua laughing

| Username6 a răspuns:

Nu prealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si mi-a reusit din prima. Cat de varza poti sa fii daca nu reusesti nici macar sa rasucesti un mini biscuit! hahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am reusit

| gaby111 a răspuns:

Dap...dap...si l-am bagat si-n laptic. sunt cei mai buni biscuiti

| Ioniţă_Georgiana_1997 a răspuns:

Pentru rocsana15- nu sunt tata si fiu] andrei aradits are un baiat de 7 ani pe care il cheama eric si e blond si cret