| Crisotemi a întrebat:

Ati scrie verodata un roman erotic?

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Eu scriu romane, dar niciodata nu am scris romane erotice. Am citit in urma cu multi ani romanele lui Anais Nin( Un spion in casa dragostei si Henry si Jeune( si vreau sa zic ca m-a degustat la propriu ce am citit acolo. Eu sunt de parere ca si scriitoare ca un roman trebuie sa capteze intr-un mod placut si relaxant atentia cititorului, tema cartii, personajele, actiunea trebuie sa fie alese cu grija si sa tina pe oricine incordat pana la finalul romanului.
Asta este parerea mea personala.
Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu as scrie

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da,ar fi ceva inedit. Pacat ca nu am imaginatie.
*-*

| wolder a răspuns:

Da! Dc nu? Am citit romane erotice si sunt dragutebig grin
Trebuie sa ai talent l-a scris si un roman erotic nu inseamna sa descrii o scena erotica, inseamna mult mai mult de atatbig grin

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nici daca ar capata popularitate la nivel global.
Sa scriu ideologii blasfemiatoare la adresa religiilor, asta e ceea ce voi face, pe langa altele.

| drogh a răspuns:

Aş putea scrie un roman erotic pentru că acum toată lumea are multe gânduri despre aşa ceva dar nu-mi stă în fire. Mai bine fac o creaţie care să pasioneze pe oricine, nu o creaţie doar pentru dependenţi.

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru drogh):

Corect, bine gandit!
Bravo!
Ti-am votat raspunsul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| TheAvenger a răspuns:

Da,de ce nu? Doar e rezultatul imaginației mele proprii pe tema aia. Ar fi interesant.

| AmandaBroen a răspuns:

Nu laughing