| Lumy a întrebat:

Ati simtit cutremurul? Eu eram in sufragerie si se misca fotoliul in care eram, m-am uitat la geam care era deschis si se misca foarte rau iar de lustra ce sa mai zic. A fost mai puternic decat cel de data trecuta.

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Eu dormeam la ora aia si am simtit doar ca patul vibra si cam atat. Eu stau in Brasov, aici noi suntem protejati de cutremure din cauza muntilor happy sic, sic, sic pentru bucuresteni! laughing

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce ati simtit ma?laughing
Io stau in Cta si nu s`a miscat nimic... Ce va tot panicati asa parca a venit sf lumiirolling eyes
Si daca vrei sa stii, nu a fost mai puternic decat cel de data trecuta...pe ala l`am simtit si eulaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da l-am simtit...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de acum 3 zile?
big grin