| monicaaa17 a întrebat:

Ati simțit vreodata ca ati întâlnit versiunea voastra de sex opus? O persoana care sa gândească exact ca voi, dar sa fie de sex opus.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am sperat dar nu exista asa ceva, asemănătoare da

| Celcestietot a răspuns:

Oarecum.

| SilentRain a răspuns:

Da,un puști de 18 ani a fost interesant

| Sofer a răspuns:

Încă nu am simțit și nici întâlnit.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu niciodata.

| Apokales a răspuns:

Nu, de obicei incerc sa intru pe lungimea lor de unda, altfel nu fac nimic.

| Endoryus a răspuns:

Da, acum cativa ani. O versiune asemanatoare, nu exacta a mea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar probabil m-aș speria și aș lua-o la fugă... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,doar persoane total diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-un fel, am întâlnit o astfel de persoană. Patru nopți am vorbit neîncetat, după totul a revenit la normal. Acum doar ne salutăm când ne vedem pe stradă.