| SilentRain a întrebat:

Ati simțit vreodată sentimentul ca ar trebui sa faceți ceva, deși stii ca nu e treaba ta?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred.
Ma apuca faptele bune (des) cand stiu ca sunt de ajutor unora, iar pentru mine efortul e minim, in rest nu ma prea intereseaza viata altora.
Poate m-am intors dupa ce am vazut vreun pisic neajutorat pe undeva, dar de oameni ma doare la frunza.

| Andreeush a răspuns:

Da.

| NLS a răspuns:

DA, uite de exemplu, in momentul de fata, simt nevoia sa te atentionez ca ar fi bine sa pui mana pe o carte de gramatica.
Daca n-a intervenit iar tampenia aia de autocorrect, dar ma indoiesc, caci e vorba de 2 greseli.

| NLS a răspuns:

Deocamdata ai o mare bila alba, dar daca repari si dezacordul (asta era a doua chestie), mai primesti una - cado'. big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da, dar de multe ori am stat si m-am gandit "oare e mai bine pentru mine sa nu intervin poate o sa iasa rau si tot eu o sa suport cosecintele" asa ca e mai bine pentru mine daca nu ma amestec sa stau de-o parte. Totusi sa stai si sa privesti e cam nasol mai ales in astfel de cazuri:
https://www.youtube.com/watch?v=MAo52ijPdKM
https://www.youtube.com/watch?v=uCBNvI9AECA

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, intrebarea ta m-a facut sa fiu confuz.

| Dalmore a răspuns:

Da, mereu când aflu că o persoană e într-o relație și e înșelată îmi vine să-mi bag coada, dar mă abțin.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da, mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mi s-a întâmplat de multe ori.