| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ați trăit/trăiți o „viață dublă"?

12 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sigur toți am trăit, doar prin hipnoză putem afla ce am fost in trecut.
Mai exista oameni care au mai multe fețe, un exemplu: "necăsătorit" pentru iubita lui și căsătorit pentru soție neștiind amanta lui. Și multe alte exemple pot fi.
Nu pot trai cu o viață dublă, m-aș zăpăci total de minte, prefer sa fiu eu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da. Sunt la a 64-a chiar.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru DoarBogdan):

Nice for you, eu doar la a 60-a

| Mosotti a răspuns:

Nu, pai cu cine dracu? HAHA! Si nici nu as face asta, pai daca aleg o partenera si ma atrage, pai stau cu aia, ce nevoie am sa mai duc la alta? Daca ma simt nestatornic, nu mai fac relatie serioasa.

| Freya1 a răspuns:

Da am trăit în trecut.

| Bizon95 a răspuns:

Da, eu sunt de fapt Batman, dar sa nu spui la nimeni big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Nu dar daca nu am avea nevoie de somn eu as mai lucra si la un al doilea servici noaptea ca nu ajunge salarul.

| oglindasultanului a răspuns:

As vrea sa inchei.

| StrongHeart a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un celalalt eu dintr-o lume paralela e exact opusul meu, oricum eu cred ca am trait mai multe vieti

| brokxy a răspuns:

Daca conturi false de Instagram cu nume false si poze si genuri diferite, baiat si fata, si doua Facebook-uri cu nume diferite se pune. Atunci da

| xeum a răspuns:

Traiesc, irl sunt Vladimir, aici sunt hamatevo