| RAY a întrebat:

Ati trimis vreodata un produs prin eMAG care sa fie reparat dar contra cost? luni cei de la eMAG m-au mintit ca ei doar prin garantie poate trimite un produs

fara raspunsuri aiurea

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai ei doar îl pot trimite in service, ei nu repara lucruri, cel mult umbla puțin la produsele care se returnează și le resigileaza, dar doar atât.
Și nici nu ar avea de ce sa îți trimită ție un produs in service contra cost pentru ca se gândesc ca ai putea sa mergi și singur, odată ce produsul nu mai e in garanție, ei nu mai ai absolut nicio obligație fata de tine.