| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut mai fetelor baietii astia?laughing Si eu si Alinus.h am pus aceeasi intrebare si doar fetele s`au inghesuit sa raspunda...baieti foarte putini...sa fie baietii de pe site prea timizi? Fetele... n`au nicio treabalaughing au zis ca pe "cutarica" si gata, dar ei... s`au cotitlaughing
Frumoasa atitudinea lor?thinking laughing)

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu mi-am aratat febletea, chiar daca sunt si persoane pe care le respect mult de aici.winking

31 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dragosh, esti putin in urma:))
Prima :http://www.TPU.ro/......tra-de-pe/
A doua :http://www.TPU.ro/......tra-de-pe/

| Silvia a răspuns:

Eee. Dragosh, cine stie ce admiratoare ascunsa ai si tuhee hee

| Silvia a răspuns:

Eeeee si tulaughing
Da` ce eu i-am spus lu enigma pana acum?rolling on the floor)rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Pentru ca nu sunt inebunita dupa el laughing tongue

| Silvia a răspuns:

Enigmo, tu nu iti dai seama cate fete cu sufletele ranite vei lasa?laughing

P. s. Hai sa zic ca sunt si eu putin curioasa...big grin

| Flav a răspuns:

Enigmo, eu l-am observat pe hephap, dar pe langa el, mai sunt destui inteligenti : unbaiat, chuck si lista poate continua.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ehh...baietii...laughing
Nici eu nu am raspuns happyNu stiu inca pe cine aleg happyNu vreau sa exclud pe cinevarolling on the floor

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mai Albastrel-Alinu stiu, draga mea, spune tu numai la voi va ganditi sa fiti sanatoase, dar noi barbati ce sa facem? Nu e necesar sa fim si noi sanatosi ca poate vom fi buni la ceva. Apai, no, auzi la ele...

| albastrel a răspuns:

...noi sa fim sanatoase! rolling on the floor

| albastrel a răspuns:

Stefan...noi sa fim sanatosi! cu totiihee hee

| JustMeFlory a răspuns:

S-au speriat! Probabil cred ca o sa sarim pe ei! Sa vezi ce ii fac lui Bro, ca nu a raspuns! feeling beat up M-a parasit iubitu'!sad
Oricum mie imi plac mai multi useri de ex nony, harciog, flav, eu_o_mare_enigma, criticul, NoGod, shin, sorin etc.big grin

| danutza a răspuns:

Poi f frumoasa...baieti isi vad de treababatting eyelashes
nu timizi si seriosiwinking

| YepIsSuspended a răspuns:

Eii...baietii sunt mai timizi cand vine vorba despre astalaughing

| Ellena a răspuns:

Eee...nici eu nu vroiam sa raspund, dar am raspuns pana la urmahee hee

| Raul a răspuns:

Hopa aici nu am zis :iiiii lovee inaaaa big grin(si pe fundal melodia de la prodigy- vodo people)laughing)))

| dragosh a răspuns:

Ce intrebare?winking

| dragosh a răspuns:

Aaaaa aia cu febletea.Recunosc ca m-am uitat peste intrebare darr... raspuns cancilaughing

| dragosh a răspuns:

Pai ce sa mai raspundem fratilor cand toate il vreti pe enigmalaughing

| dragosh a răspuns:

Silvia, cred ca mi'ar fi spus pana acum daca era sa fielaughing

| dragosh a răspuns:

Pai si de ce nu ii spui."Hey, asculta sunt innebunita dupa tine"rolling on the floor

| dragosh a răspuns:

Ma rog...gata ca o dam in barfismelaughing

| rachid_4824 a răspuns:

U esti silvia!

| zuzushi a răspuns:

laughing
le e prea frica laughing
daca le sarim in cap cumva? confused
:-ss

| zuzushi a răspuns:

De fapt... mie chiar imi place de cineva:X
dar mi e prea rusine sa zic laughing

| SLeVeN a răspuns:

Ce intrebare ai pus? probabil nu eram pe site big grin

| piticu21 a răspuns:

Cine s-a cotit? n-au vazut intrebarea iti zic eu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate doar ei erau online? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de @hep hap[cei care se gandesc sa dea o conotatie sexuala, sa se abtina, am alte ''febleturi''pentru asa ceva]. foarte putini il cunosc, insa este un baiat extraordinar, foarte inteligent si cu foarte mult bun simt.pacat ca acest site este cu mult sub nivelui lui, astfel am fi avut ce invata de la el. iar dintre fete, nu dau nume pentru a nu strani animozitati pe aici. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav-ai dreptate in ceea ce-l priveste pe @un baiat, si eu il urmarea zilnic, insa am observat ca nu a mai postat de mult timp si gandesc ca s-a ''linistit'' in ceea ce priveste TPU.insa intr-adevar, asa este. iar @hep hap, este un baiat extraordinar.