| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut, sau ati auzit vreo data vreo fantoma, spirit? Credeti in asa ceva?

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Si eu ma uit la fenomene straniibig grin.la 22 pe discovery, este o emisiune despre fantome.

| gabriela a răspuns:

Nu cred, nu am vazut! poate la noapte!

| OanaG a răspuns:

laughing Inca nu, poate in seara de vineri dupa ce ma voi uita la "Fenomene strani" laughing)

| Aurelia_6050 a răspuns:

Nu am vazut, si nici nu voi vedea, pentru ca nu exista asa ceva decat in basme. Asta e adevarul.

| →Alee׃╳← a răspuns:

Sincer nu

si nici nu cred in asa cevalaughing
adica nu vreau sa cred in asa ceva:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred in asa ceva dar ma uit la filme horror si la emisiunea " Fenomene stranii" pe Discovery-foarte amuzantlaughinglaughingbig grinbig grinbig grin