| Nitunitu a întrebat:

Ati vazut vreodata o persoana si sa aveti impresia ca o stiti de o viata dar de fapt nu o cunoasteti deloc si este o persoana total straina?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu. Nu toti sunt aeriani.

| Nitunitu explică (pentru UnBroken2016):

Incep sa cred cu certitudine ca esti dificil de imbecil.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

laughing Asa rau te-ai simtit ca m-ai insultat. Alta data nu iti arata asa de mult frustrarea, invata sa te porti inteligent chiar daca nu esti Niatule.

| Nitunitu explică (pentru UnBroken2016):

Rupeti coeficientul de inteligenta in 2, dupa care in 4, dupa care in 8 si o sa vezi o diaree...

| Nitunitu explică (pentru UnBroken2016):

Cel mai destept cedeaza, adica eu. Adios amigos...

| seth2016 a răspuns:

Ai trait un fenomen "deja vu" (deja vazut, deja cunoscut, deja intalnit). Nimic anormal sau paranormal.

Creierul a impartit la zero si a vrut sa-i dea cu rest. Se intampla mai des in copilarie si de pe la 25 de ani dispare.