| Chocolate a întrebat:

Ati vizitat careva Parisul?:X
Cum a fost cand v-ati vazut in fata Turnului Eiffel? Cum v-ati simtit in unul din cele mai nemaipomenite orase de pe planeta?:X
Daca ma voi vedea vreodata in Paris, voi plange de bucurie si voi zbiera.

5 răspunsuri:
| Ciprian271 a răspuns:

Eu am fost in Paris. Nu este ca in vise si turnul Effel este doar un turn super. Iti recomand sa mergi la Disney Land sa te dai in ditamai caruselul. P. S. (nu manca inainte sa te dai in carusel )

| Radu_8499 a răspuns:

Nu am vizitat Parisul pana acum. Am fost in Atena, Grecia... si mi-a placut foarte mult. Te-a-si sfatui daca e si ai posibilitatea sa vizitezi Grecia, e o tara frumoasa, iar serviciile prestate de cei de acolo sunt foarte satisfacatoare! Si pornesc printr-un simplu exemplu: "Imi alesesem un tricou si o pereche de pantaloni in valoare de 30 de euro. Cel de la magazin m-a intrebat! Pentru prima oara in Grecia si i-am raspuns afirmativ, iar acesta mi-a vandut acele lucruri la jumatate de pret. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce e mai renumit parisul decat bucurestiul care era numit micul paris? eu am fost in bucuresti si mi-a venit sa plang. oare de ce? si daca as merge in paris, probabil voi rade. ce crezi? lacrimi de crodile dundee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumos Parisul, un oras minunat incarcat de istorie. Turnul Eiffel este impresionant. Ce trebuie sa stiti este ca picioarele turnului au fost turnate la Resita in Romania dupa o tehnologie inventata de inginerul Gheorghe Panculescu. Pe fiecare piesa facuta la Resita, scrie "Made in Resita - Romania ".
Insusi Gustave Eiffel, a fost in Romania pentru a se intalni cu ing. Panculescu. Acesta este mai cunoscut in Franta decat in Romania.
Sunt convinsa ca vei fi impresionata daca vei vizita Parisul si iti doresc sa ti se implineasca acest vis. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Tepes din cate am inteles esti un barbat casatorit, matur deci. Cum poti sa fi atat de crud si zeflemitor cu o tanara? Cred ca puteai sa te abtii de la comentariu daca nu ti-a placut ce a scris fata. Ce nu ne place ocolim, nu jignim.