| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea sa facem un concurs, Miss TPU si Mr TPU?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Pai nu are rost sa va ambalati.pentru fete o sa castige Anna iar pentru baieti Ingineru'

23 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Asta mai lipseste sa inceapa din nou... dansurile...
Nu au fost suficiente discutii pe site, de ce sa nu stam linistiti...

cami
| cami a răspuns:

Da, sunt de acord.
Miss: Aliosa
Mr : Robert
[ de fapt sunt prea putini care au poza pusa...]

cami
| cami a răspuns:

Nu pot sa-mi pun poza...:(
dar imi las si eu hi5`ul;;)
http://cammy08.hi5.com
sper sa nu va speriati prea tare! :))

lolita
| lolita a răspuns:

Cami esti frumusica foc, dar cam putine poze

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

O chestiune ce suna a gradinita, dar merge. Tre' sa pun poza in costum de baie?

Janina
| Janina a răspuns:

Mdaaa...interesant..sa vedem daca aplica cineva ideea
eu una sunt pentru!

| Bishop a răspuns:

De acordwinking

| Parintele a răspuns:

Mmm... e buna cami, a, pardon...frumoasatongue

| ioanaa a răspuns:

@NoGod : cred ca ai dreptate. de asta nici nu s-ar inghesui lumea sa participe laughing

| Dl.Inginer a răspuns:

De ce nu? Hai, Cami, pune si tu poza cu tinehappy!

| mircea a răspuns:

Si cam... care sa fie probele?

| tukhey23 a răspuns:

Eu sunt de acord, dar cand incepe concursul happy

| claudya a răspuns:

Ar fi ceva... da sa nu gresim sa punem miss un mr si invers...ha ha

| alexam a răspuns:

Ui tuuuu! Ce copil mic este Cammy! Pai eu la 26 de bucati sunt babaciune, de-asta nu pun poza! Daca vreti sa faceti concursul, eu va votez pe care va consider OK! La Mr. TPU insa nu pot vota pe cine as vrea! laughing

| gabrielutzu a răspuns:

De ce nu?
Insa pe ce baza? Pe baza moacelor si a dosurilor(plus tatelor) etalate pe sait, sau pe baza ideilor fiecarui user?

| N538961518 a răspuns:

Nu...suna a haifaiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja te simti castigatoare ha? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Subzero: nu ma simtwinking
Daca zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma gandeam la un miss mai diferit...pentru ca toti putem minti pe baza unor avatare si a unor raspunsuri.
Ma gandeam la o serie de intrebari gen miss si pe baza voturilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A a pai interesant...sa auzim, adica vreau sa zic ca sunt de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cami sunt ok pozele, nu prea am avut de ce sa ma speriu, pacat fiindca ma uitam incordat asteptand ....sa vad ceva ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draguta cami pacat ca e minora.
Dar un concurs pe teme de cultura generala nu ai vrea sa incerci? Miss si Mr se stiu dinainte cine o sa fie (il citez pe NoGod), hai si concursul de cultura generala, ori un concurs de eseuri, proza sunt sigur ca cei mentionati nu vor iesii pe primul loc respectiv 2 si 3.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.