| RAY a întrebat:

Ati vreodata sa spuneti hai sa incerc si eu sa socializez, dar mereu esti dezamagit de oameni, ce ati facut?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ray, oamenii te vor dezamăgi intotdeauna, mai mult sau mai puțin. Chiar și cei mai buni prieteni vor face asta, intr-o zi.Depinde cât ești de sensibil.

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Deci antisocializarea este mai buna?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Cand vreau sa socialez, socializez si imi asum orice raspundere. Cand nu vreau, nu vreau.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Esti deosebit man

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Arigato big grin
Doar incerc sa duc un stil de viata mai echilibrat happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ai evoluat foarte multi bogy sa stii, ma bucur, poate te am ajutat si un pic, dar ti ai intrecut invatatorul

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Iti multumescwinking