| chiftelutacrocanta a întrebat:

Atunci cand ne izbim de oglinda defectelor, ar trebui sa radem, sau ar trebui sa plangem?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ne acceptam si sa mergem inainte cu bune si cu rele asta am invatat de la viata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ar trebui sa reactionam nicicum... pentru ca suntem noi.

| T0T a răspuns:

Depinde ce considerăm noi defecte și dacă acele așa zise defecte chiar ne place să le avem și le considerăm chiar calități ceea ce ar însemna că ne placem exact așa cum suntem.

| Doub a răspuns:

Dăm cu capul de oglindă să o spaaarrgeeem.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de defect laughing

Eu nu rad, din contra, sunt suparat si incerc sa indrept defectul. Daca nu pot sa-l indrept atunci il ascund tongue

| ShaOfHatred a răspuns:

Ar trebui sa luma un marker si sa incepem sa desenam pe oglinda. Macar atunci sa vadem ce vrem.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Sincer nu stiu... dar eu rad.

| Ciumpi35 a răspuns:

Ar trebui să recunoști existența lor și să le îndrepți dacă te deranjează.

| Anothergirl22 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ne gasim o activitate prin care sa ne punem defectele in valoare, adica sa le transformam in calitati prin folosirea acestora intr-un scop bun.