| chiftelutacrocanta a întrebat:

Atunci cand pierzi o persoana pe care o iubesti merita sa mai alergi dupa ea daca asta iti spune inima? Si daca esti respins? Sau ce e,,bine" sa faci, sa stai in usa asteptand ca persoana iubita sa iti apara?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai bine esti singur, nu esti părăsit, nu părăsești pe nimeni, https://www.youtube.com/watch?v=EomQEZYCzNg

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa tot traiesti singur? Viata omului chiar asa e predestinata singuratatii?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Da e ok cel putin pentru mine, tu ai soarta ta poti face orice doresti, eu m-am saturat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Aici nu stiu ce sa zic, daca e mai bine sa traiesti singur sau cu cineva, sunt o gramada de oameni care au trait solitari si multi care prin cotidian traiesc cu cineva,, fiecare sa traiasca dupa bunul plac, cum se simt ei mai bine/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e si au trait bine mersy

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu unul nu as putea trai singur prea mult timp.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Da nu traiesti singur si na mori?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Intr-un fel sau altul, te nasti singur, traiesti singur si mori singur,, tot inspre solitudine te indrepti fie ca vrei sau nu.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Vezi ca sti, singur vi pe lumea asta singur pleci, cei care vin in viata ta doar calatoresti cu ei in trenul vieti atat, dar la greu tu suferi multi se vor da jos din tren vor fugi de tine, rar cine e cu tine la suferinta

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cam asa e Ray, sar din tren, iar trenul e pe cale sa se izbeasca violent sau sa iasa de pe sine si acolo se incheie si viata ta,, tu ai 2 variante, ori mai ai o sansa si te arunci si tu din tren, ori accepti soarta cand nu mai ai ce face.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e man, ai si tu partea ta rationala doar trebuie simulata extern, pacat ca nu ne stim real, ca am avea multe de vorbit

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Am si eu momentele mele de sclipire, mai am si momente cand sunt 'tampit',, pentru ca sunt om, dar am un cap si stiu sa-l folosesc suficient si cat trebuie pentru a rezolva multe lucruri.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu ca aseara, am exagerat man nu sunt genul ala de om, scuze

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu cand ti-am spus ca nu e bine sa te expui pe internet sau chiar si in realitate mai mult decat trebuie... tu crezi ca de nebun imi protejez eu identitatea pe unde ma duc? ca asa m-am trezit eu cu fata la cearceaf?

Nu inteleg de ce imi ceri mie scuze pentru ca nu mi-ai gresit cu nimic)))), fii fara grija ca si pe mine m-au amenintat multi pe internet si doar radeam de ei

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

In Germania isi vede ip ul si in 10 minute sunt mascati la usa vorbesc serios

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu isi pierd mascatii vremea pentru niste plozi care se cred Arnold pe internet... fii serios, au alte treburi mai importante decat sa-i dovedeasca pe plozi.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Daca i reclami la politie vin sau daca faci smecheri, rasisme pe Youtube, vezi de intrebarea mea cu barcelona

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca ii reclami, dar nu sta nimeni sa te controleze sa vada ce faci/
Ti-am vazut intrebarea si am raspuns deja, stii ca nu o am la inima pe Barcelona si niciodata nu am avut-o pentru furturile nesimtite din trecut in fotbal...

| Kiwibibilă a răspuns:

Depinde. Daca alergi dupa persoana iubita in general pari disperat.