| remus_2130 a întrebat:

Atunci cand sunt sunat, desi telefonul imi este setat pentru nume si numar, imi apare doar numarul astfel ca nu stiu imediat numele celui care ma cauta. O singura exceptie la tel.Nokia 6300 unde este in regula, celelalte telefoane sunt Nokia 6210 si Nokia 1600.

2 răspunsuri:
| me9530 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, numai ca eu aveam altfel de nokia. Incearca sa adaugi +4 in fata fiecarui numar din agenda. La mine a functionat. Sper ca ti-am fost de ajutor.big grin

| mirel68 a răspuns:

Daca il ai in memorie si cand te suna nu iti arata si numele atunci il ai de 2 ori in memorie de ex il poti avea la i cu ionescu liviu si la l cu liviu ionescu