| anonim_4396 a întrebat:

Au anunțat cand iesim din carantina? Nu urmăresc știrile ca ma baga in depresie.
Este posibil ca dupa 15, 16 Aprilie sa putem sa mergem la job si sa ne reluam activitățile?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu mai devreme de 16 mai, avand in vedere ca președintele a anuntat prelungirea starii de urgență cu inca 1 luna.

| Sofer a răspuns:

Încă o luna prelungire a starei de urgenta. Mai avem de așteptat.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sa speram, parca dupa Paste s-ar termina asta dar acum nu cred ca se stie ce va fi.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Starea de urgenta s-a prelungit pana pe 16 mai