| adriana543768654567895334 a întrebat:

Au existat vreodata prieteni adevarati? Daca da, acum de ce nu mai exista? De ce toti au disparut in ceata?

4 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Au existat si inca exista, dar acum este mai greu sa-i gasesti.

| ostea a răspuns:

Da și încă există.
În primul rînd trebuie să fi tu cu tine însăți cea mai bună prietenă apoi privește în jurul tău.

| katty_6203 a răspuns:

Da,inainte existau prieteni adevarati.Acum insa cu greu mai poti avea incredere in cineva, s-au schimbat mult oamenii acum, e greu sa gasesti persoana ideala careia sa-i poti acorda totala incredere...

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Da există și astăzi prieteni adevărați dar sunt extrem de rari, prietenii adevărați
sunt unu la un milion, dacă ai un prieten adevărat ești un norocos, deoarece nu oricine are prieteni adevărați